OKNÁ | DVERE SAPELI | ŽALÚZIE | Servis | Ostatné služby | O nás | Kontakt
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

O nás

Spoločnosť okno-prim, s.r.o. vznikla a pôsobí ako zastúpenie spoločnosti NOVES okná, a.s., Spišská Nová Ves. Táto spolupráca v podobe zastúpenia bola motivovaná najmä dobrým menom spoločnosti NOVES okná, a.s., jej profesionalitou, kvalitou výrobkov a dlhodobým stabilným pôsobením na trhu.

Predmetom činnosti firmy okno-prim, s.r.o. je predovšetkým nákup, predaj a montáž plastových a hliníkových okien a dverí, predaj a montáž tienacej techniky (žalúzií), predaj interiérových dverí a montáž bezpečnostných dverí.

Spoločnosť okno-prim, s.r.o. zároveň poskytuje rôzne služby ako vypracovanie cenovej kalkulácie, montáž, demontáž, ekologická likvidácia odpadu, murárske práce, prípravné práce a realizácie stavieb, dokončovacie práce pri realizácii interiérov a exteriérov.

Prvoradým cieľom našej firmy je zlepšovanie kvality života ľudí, orientácia na klienta a jeho potreby, no predovšetkým trvalá spokojnosť zákazníka. Odborníci, rovnako ako aj praktické skúsenosti potvrdzujú, že montážou kvalitných okien a dverí sa zabezpečí energetická úspora a v konečnom dôsledku dlhodobé ušetrenie financií. Poskytovaním kvalitných služieb a prinášaním kreatívnych riešení chce spoločnosť získať rešpekt a lojalitu svojich zákazníkov.

Spoločnosť okno-prim, s.r.o. vznikla na základe živnostenského oprávnenia 11.9.2012 a do OR SR bola zapísaná 20.9.2012. Firma je platcom DPH. Konateľom spoločnosti je Ing. Pavol Bečarik, prokuristom spoločnosti je Katarína Vrončová.

Sídlo spoločnosti je situované vo vlastných priestoroch na adrese Letná 37, Spišská Nová Ves, prevádzka sa nachádza na adrese Zimná 71, Spišská Nová Ves.

Montáže realizujeme vyškolenými montérmi s 15-ročnými skúsenosťami doma aj v zahraničí.


Pracovníci spoločnosti sú odborne školení a spĺňajú kvalifikačné požiadavky vyplývajúce z predpisov a noriem pre výkon práce uvedenej v predmete činností okno-prim, s.r.o. Pracovisko je vybavené príslušnou výpočtovou technikou (hardvér), vrátane programového vybavenia (softvér).

Všetky výrobky propagované a používané firmou okno-prim, s.r.o. sú certifikované (certikifát ISO, EN ISO, OHSAS).

 

 

 
 
Copyright (c) 2012, okno-prim, s.r.o., Spišská Nová Ves. Posledná aktualizácia 05.12.2012